Underground 2. sezon ne zaman

Underground 1

Underground dizisinin 2. sezonu hangi tarihte yayınlanacak? Underground 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı açıklandı.

WGN America’da yayınlanan Underground 2. Sezon’un yayın tarihi belli oldu. Underground 2. Sezon 8 Mart 2017 tarihinde ekranlara gelecek.

UNDERGROUND DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Underground dikkat çekici konusu ile 9 Mart 2016 tarihinde prömiyeri beklenen WGN America’nın dönem draması, gerilim türü dizileri arasındadır.

Heroes, Sons of Anarchy ve Spartacus’un yaratıcısı Misha Green ve Joe Pokaski (Heroes) tarafından oluşturulan dizinin ilk sezonu 10 bölüm olarak planlandı.

Underground 2

Akademi ödüllü yazar Akiva Goldsman, Grammy ödüllü müzisyen John Legend ve Tory Tunnell yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Oyuncu kadrosunda True Blood, The Defenders, Friday Night Lights ve Full House dizileri ile bilinen Jurnee Smollett-Bell, Alano Miller (Jane the Virgin), Christopher Meloni (Oz, Law & Order : SVU), Jessica De Gouw (Arrow, Dracula), Brady Permenter, Darielle Stewart, Jannette Sepwa (Banshee), Toby Nichols (Salem), Andrea Frankle (True Detective), Christopher Backus (Sons of Anarchy), Theodus Crane, James Lafferty, Adina Porter, Kerry Sims, Tony Donno, Tommie Turvey, David Kency, David Lee Marshall, Matthew McCoy, Jussie Smollett (Empire), Amirah Vann ve Aldis Hodge (Turn) rol almaktadır.

Underground 3

Yönetmen koltuğunda CSI:NY, Treme, True Blood ve Shameless dizilerini de yönetmiş olan Anthony Hemingway oturmaktadır.

Dizide, Georgia’da bulunan, ABD’nin sömürgecilik döneminde kölelerin çalıştırıldığı bir plantasyondan bir grup cesur kölenin 600 millik kaçış planı anlatılmaktadır. Onların istediği tek şey özgürlükleridir…

Kaynak: televizyonsayfasi.com
Tüm hakkı saklıdır. Linkli kaynak belirtmeyen sitelere karşı dava hakkımız saklıdır...
Wordpress Themes wordpress