Trial & Error dizisi konusu ve oyuncuları

Trial & Error 1

Trial & Error dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Trial & Error dizisiyle ilgili tüm bilgiler haberimizde…

Trial & Error NBC kanalında gösterime girecek sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

“Trial” ve “The Trail” olarakta bilinen dizi Jeff Astrof (Angie Tribeca) ve Matt Miller (Forever, The 100, Chuck) ikilisi tarafından oluşturulmuş ve senaryosu yazılmıştır. 11 Mayıs 2016 tarihinde NBC dizinin siparişini onaylamıştır.

Barge Productions, Good Session Productions ve Warner Bros. TV şirketleri tarafından üretimi yapılan dizinin çekimleri Emmy ödüllü Amerikalı yönetmen Jeffrey Blitz (The Office) tarafından yapılmaktadır. Bölümler ortalama 30 dakika uzunluğundadır.

Powerless - Season Pilot

Başrollerde rol alacak isimler beş kez Emmy, iki kez Altın Küre ödülü kazanmış Amerikalı aktör John Lithgow (3rd Rock from the Sun, Dexter), Nicholas D’Agosto (Heroes, Masters of Sex, Gotham), Jayma Mays (Heroes, Getting On), Sherri Shepherd (How I Met Your Mother), Steven Boyer (Law & Order, Orange is the New Black) ve Krysta Rodriguez (Smash) olarak sıralanmaktadır.

Trial & Error - Season Pilot

New York’lu avukat Josh Segal (Nick D’Agosto) ilk büyük davası için küçük bir güney kasabasına gider. Görevi eşinin cinayeti ile suçlanan bir şiir profesörünü (John Lithgow) savunmaktır. Bir tahnitçi dükkanının arkasında bulunan derme, çatma bir ofise yerleşir. Müvekkilinin sürekli suçlu gibi tuhaf davranışları yüzünden Josh bu ilk davasını kazanmanın kolay olmayacağını anlar

Kaynak: televizyonsayfasi.com
Tüm hakkı saklıdır. Linkli kaynak belirtmeyen sitelere karşı dava hakkımız saklıdır...
Wordpress Themes wordpress