Ransom dizisi oyuncuları ve konusu

ransom-dizisi

Ransom dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Ransom dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

David Vainola tarafından yaratılan ve üretilen ‘Ransom’ uluslararası ortak yapımı olan gerilim, drama türündeki dizilerden biridir.

Kanada, Fransa, ABD ve Almanya ortak yapımı olan dizi Amerika’da CBS, Almanya’da RTL, Kanada’da Global, Fransa’da ise TF1 kanalında yayınlanacaktır.

Vainola ile birlikte Frank Spotnitz, Jennifer Kawaja, Julia Sereny, Valerie Pechels ve Odile McDonald yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekim yeri Toronto olan dizinin üretimi ise Entertainment One TV ve Corus Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır. 6 Haziran 2016 tarihinde 13 bölümlük sipariş verilmiştir.

RANSOM OYUNCULARI

Başrolünü İngiliz aktör Luke Roberts’ın (Black Sails, Game of Thrones) paylaştığı dizide ayrıca kanadalı aktris Nazneen Contractor (Heroes Reborn, Castle, 24), Brandon Jay McLaren (Slasher, Falling Skies), Sarah Greene (Penny Dreadful, Vikings, Rebellion), Christian Bako (Nikita, Defiance, Shadowhunters), Alex Carter (Recovery Road, Burn Notice), Ethan Pugiotto ve Claire Rankin (Good Witch, Rogue, Damien) rol almaktadır.

RANSOM KONUSU

Dizi, dünyanın en tehlikeli kaçırılma olaylarını araştıran, kriz durumunda fidye durumlarını çözme ve rehine müzakeresi konusunda uzmanlaşmış Eric Beaumon (Luke Roberts) ve ekibini izler. İnsan davranışlarını çözme konusunda uzmanlaşmış olan Beaumon, dünyanın en tehlikeli suçluları ile karşı karşıya kalsa dahi şiddete başvurmayı reddeden, sezgisel içgüdüleri ile hareket eden bir kişiliğe sahiptir.

Kaynak: televizyonsayfasi.com
Tüm hakkı saklıdır. Linkli kaynak belirtmeyen sitelere karşı dava hakkımız saklıdır...
Wordpress Themes wordpress