The Catch 2. Sezon ne zaman?

The Catch 1

The Catch dizisinin 2. Sezonun yayın tarihi belli oldu. The Catch 2. Sezon hangi tarihte ekranlara gelecek…

Mireille Enos’un başrolünde oynadığı The Catch dizisinin 2. sezonun yayın tarihi belli oldu. The Catch dizisinin 2. sezonu 9 Mart 2017 tarihinde aBC kanalında yayınlanacak.

THE CATCH DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

ABC kanalının yeni gerilim, drama türünde dizisi olacak olan ‘The Catch’ Big Love, Hellcats ve Hannibal dizilerinin yazarı ve yapımcısı Jennifer Schuur tarafından yaratıldı.

139078_GROUP_03

Dizinin orjinal konsepti İngiliz yazar Kate Atkinson’un çok satan roman serisi Case Histories’in içinde yer alan hikayeden alınmış ve adaptasyonu sağlanmıştır.

Grey’s Anatomy, Private Practice, Scandal gibi dizilerin yazar ve yapımcılığını yapmış Shonda Rhimes’in yönetici yapımcı koltuğunda oturduğu dizide ayrıca yapımcı olarak Betsy Beers, Jennifer Schuur ve Julie Anne Robinson yer almaktadır. Dizinin üretimi ise ABC Studios ve Shondaland Canny Lads Productions şirketleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Dizinin kadın başrolünde aynı kanalın suç draması The Killing dizisinde canlandırdığı Sarah Linden karakteri ile Emmy ve Altın Küre ödüllerine aday olmuş Mireille Enos oynamaktadır.

Erkek başrol oyuncusu olarak Damon Dayoub’un yer aldığı dizinin ana kadrosunda Alimi Ballard (CSI), Jay Hayden, Jacky Ido (Taxi Brooklyn), Rose Rollins (Chase, Girltrash!) ve Elvy Yost rol almaktadır.

ELVY YOST, JAY HAYDEN, ROSE ROLLINS, PETER KRAUSE, MIREILLE ENOS, JACKY IDO, ALIMI BALLARD, SONYA WALGER

Dizinin pilot bölüm çekimleri Julie Anne Robinson yönetmenliğinde Austin, Teksas bölgesinde gerçekleştirilmiştir.

Dizide, nişanlısı tarafından dolandırılmaya çalışılan zengin bir iş kadını Alice Martin’in (Mireille Enos) dramatik hikayesi konu ediliyor. Nişanlısı Kieran Lynch (Damon Dayoub) ile mutlu bir dönem geçiren Alice, evlilik hazırlıklarına başlamıştır. Fakat detaylı bir araştırma yapan Alice, herşeyin göründüğü kadar güzel, nişanlısının sandığı kadar dürüst bir insan olmadığını anlar. Nişanlısının planlarını fark etse de bu tehlikeli “yakalamak” oyununa devam edecektir.

Kaynak: televizyonsayfasi.com
Tüm hakkı saklıdır. Linkli kaynak belirtmeyen sitelere karşı dava hakkımız saklıdır...
Wordpress Themes wordpress