Beyond dizisi konusu ve oyuncuları

beyond2

Beyond dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Beyond dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

Adam Nussdorf tarafından oluşturulan ‘Beyond’ Freeform kanalının yaklaşan doğaüstü temalı drama dizilerinden biridir.

Dizinin aynı zamanda yapımcısı olan Adam Nussdorf “Once Upon a Time in Wonderland”, “TRON: Uprising” ve “Lost” dizilerine yaptığı çalışmalar ile de bilinir. Yönetici yapımcı olarak ayrıca Tim Kring (Heroes), Zak Kadison, Justin Levy ve Brian Kavanaugh-Jones hizmet vermektedir. Dizinin üretimi ise Automatik ve Imperative Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Pilot bölümü 2015 yılında start alan ve Lee Toland Krieger (The Age of Adaline) tarafından yönetilen dizinin gösteriminin bu yıl içerisinde yapılması beklenmektedir.

beyond3

BEYOND OYUNCULAR

Oyuncu kadrosundaki isimler Burkely Duffield (Minority Report), Jordan Calloway (Recovery Road), Dilan Gwyn (Da Vinci’s Demons), Romy Rosemont (Prison Break, Glee), Michael McGrady (Southland, Ray Donovan), Jonathan Whitesell (The 100), Parveen Kaur (The Strain), Nicole Anthony (iZombie), Toby Levins (The 100), Catherine Lough Haggquist (Continuum), Dean Petriw (Falling Skies), Dylan Schmid ve Natalie Skye (Motive) olarak sıralanmaktadır.

BEYOND KONUSU

Dizi, 12 yıl sonra komadan uyanan ve tehlikeli bir komplonun içine düşürülmek üzereyken doğaüstü yetenekleri olduğunu keşfeden Holden (Burkely Duffield) isimli genç bir adamı merkezine almaktadır.

DILAN GWYN, BURKELY DUFFIELD

Romy Rosemont Holden’in annesi Diane, Michael McGrady Holden’in babası Tom, Jonathan Whitesell ise abisi Luke olarak dizide rol alacaktır.

Kaynak: televizyonsayfasi.com
Tüm hakkı saklıdır. Linkli kaynak belirtmeyen sitelere karşı dava hakkımız saklıdır...
Wordpress Themes wordpress